Sběrové akce školy

Vážení rodiče a děti,

ve spolupráci s kateřinickými myslivci vyhlašujeme podzimní soutěž ve sběru kaštanů. Nasbírané kaštany můžete nosit učitelce Sušňové, která je zváží a zapíše. Nejlepší sběrači budou oceněni cenami.

I v letošním roce jsme zapojeni do projektu RECYKLOHRANÍ, sbíráme baterie a vyřazená elektrozařízení. Za odevzdané baterie a zařízení získáme body a za ně si můžeme do školy vybrat z katalogu odměn věcnou cenu.

Baterie, prosím odevzdávejte buď do zelené kartonové krabice, umístěné ve škole na chodbě nebo ve školce u vchodových dveří.  Také je můžete odkládat do skleněných lahví umístěných v obchodech. Pro elektrozařízení jsou ve škole a školce připravené červené kontejnery. Sbíráme pouze elektrozařízení, která se vejdou do otvoru ve sběrné nádobě.